Oldallal kapcsolatos hibák

Fórum Hiba jelentés Oldallal kapcsolatos hibák
Jelentkezz be az oldalra, hogy írhass hozzászólást!
CumX - 11 éve 1
Csak angol abc használható pedig a nevembe van á és így nem tudnak rám keresni :)

Jankec - 11 éve 2
Köszi, hogy jelezted a hibát. Ha jól sejtem a csapattárs keresőnél van ez a gond.
Máris utána nézek a problémának

--- EDIT
most már működnie kell =)

Roniel - 11 éve 3
Nagyon jó az oldal.Nekem csak annyi kivetnivalóm van vele kapcsolatba ,hogy a társkeresőnél a "magamról" rovat lehetne sokkal több karakter. Személy szerint kevésnek tartom a 250et ,mondjuk 800-900 karakter simán lehetne. Szerintem a leírásból le lehet szűrni ,hogy ki az aki értelmes és ki nem.További szép napot & jó munkát kívánok :)

Jankec - 11 éve 4
Köszi.
Igen már más is említette, hogy kicsit kevés de én mondjuk sokallom a 800-900 karaktert viszont egy duplázásról szerintem lehet szó =)

Roniel - 11 éve 5
Szerintem sokkal jobb lenne mert lehetne részletes információt adni magunkról.
Nagyon rövid bemutatkozás
Mióta játszik az ember
Milyen divizióba van
Milyen követelményei vannak a jövőbeli társaival szemben
Mit tud nyújtani az adott emberke
Felsoroltam pár példát amit én beleírtam volna a sajátomba :D de ez a ti döntések :)
Köszönöm szépen hogy meghallgattatok.

Lance - 11 éve 6
Igen, ezek elég fontos információk lennének hamarosan több változást is megteszünk az ügy érdekében. :D

Perseybal92 - 11 éve 7
Sziasztok :) Ránéztem a csapattárs keresőre, szerintem sokat dobna rajta ha lenne olyan lehetőség a division választásnál hogy nincs division-on ( nem rankedezek ). Lehet hogy hülyeségnek gondoljátok, de akik alapítani akarnak egy 3v3 team-et és még nem rankedeztek nincs besorolásuk, hadd keressenek szinten division nélkülieket.
Köszönöm hogy meghallgattatok!

Lance - 11 éve 8
Igazad van, hamarosan létrehozunk egy Unranked pontot is! :)

---EDIT
Kész van.

bNc - 11 éve 9
A twitch tv megadásánál ezt kapom: Csak angol ABC-s karakterek és számok! Az én nevemben van egy _ jel és nem engedi beírni. A másik, hogy a leírást vagy én nem találom vagy ténylegesen nem tudom átírni amit magamról megadtam az elején.

bNc - 11 éve 10
#11 - boka18

A twitch tv problémáját megnézzük. Az esetleges teszteléshez esetleg beirtatnád ide. A csapattárs kereső leírását jelenleg a csapattárskeresőben tudod módosítani a bal oldalon a keresés fölött lévő profil módosítása gombbal...

--------------------
EDIT: Kollégám most szólt hogy a Twitch Tv-t már meg is oldotta.. :) 11:20



Igen, most már működik a twitch link viszont kicsit "idegesítőnek" találom, hogy csak 4 óránként lehet frissíteni a profilt. Pl módosítottam egy kedvenc hőst és rámentettem, utána amikor a leírást módosítottam azt már ugye nem mentette mert csak 4 óránként lehet módosítani.

Jankec - 11 éve 11
Most már nem lesz ilyen probléma. Köszönjük, hogy jelezted eddigi észrevételeidet

Zsiroskenyer98 - 10 éve 12
Hali:)
Azt a problémát szeretném jelenteni, hogy nem tudok jelentkezni a nyeremény játékra. Rákattintok a Jelentkezés gombra, az 500 pont megvan és csak hosszan tölt. Tölt, tölt, és amikor már percek óta csinálja, frissítek és semmi.
Help me plox.

Jankec - 10 éve 13
Köszi, hogy szóltál! Javítottam a hibát!

Seight - 10 éve 14
Sziasztok! Nekem nem adja meg a napi +10 pontokat!!! már 30ponttal többem lenne pedig!!
MIt lehet tenni ?

Jankec - 10 éve 15
Köszi, hogy jelezted a problémát! Kijavítottam, most már jó lesz!

Seight - 10 éve 16
Szia, köszönöm hogy kijavítottad, működik rendesen. De azt a 30pontomat nem lehetne valahogy megszerezni ? Minden nap feljövök :D :)

Jankec - 10 éve 17
Sajnos nem tudok ezért pontot adni, nem egyéni problémáról volt szó, senkinél sem működött 3 napig =/
De ha minden nap látogatod oldalunkat, akkor biztos emlékszel arra is, mikor pár napig 50 és 20 pont járt :D

Seight - 10 éve 18
Nem, mert nemrég kezdtem az oldatl :)

Kuxynator - 10 éve 19
Üdv!
2 hibát szeretnék jelezni.
Az első, hogy a csapattárs keresőnél nem rangsoroltnak vagyok feltüntetve.
A második, hogy a profilomon GOLD 5 van, pedig GOLD 3-ban vagyok, és már lefrissítettem az accom is :/

Jankec - 10 éve 20
Köszi, hogy jelezted a hibát!
Hamarosan utána járok, hogy mi okozhatja a problémákat!

Vic - 10 éve 21
Csáó!


Frissítettem a buildem leírásán (Braum build) és miután mentettem szétdobta a kódokat.

pt33rod - 10 éve 22
Az oldalon a heti ingyenes bajnokok megváltoztak, és nem a jelenlegit mutatják, hanem egy kb. 2 hónappal ezelőttit.

Jankec - 10 éve 23
Már javítottam is! A hiba okát tudjuk, köszi, hogy szóltál !

pt33rod - 10 éve 24
Üdv! Hibát szeretnék bejelenteni. (Vagy mondjuk azt, oldallal kapcsolatos hiányosságot.)

Az oldalon a buildek készítésénél nincs lehetőség visszatérni az itemek kiválasztásánal az ABC sorrendbe szedett összes tárgyhoz, ha kiválasztok egy tulajdonság filtert. (HP, AP, Life Steal, stb.), ezt nem ártana orvosolni, ugyanis a preseasonban érkezett jungle itemeket így nem lehet a filterek használata után megtalálni. + A filterekhez sincsenek rendelve, így lehetetlen jungle buildet készíteni. Továbbá szeretném megjegyezni, hogy a képességek szintezése még nem 100%-os, ugyanis már a 8. szinten lehet az első Q-t, vagy W képességet kimaxolni 5. szintre, játékban ez pedig csak min. a 9. szinttől lehetséges.

Előre is köszönöm a visszajelzést.

pt33rod - 10 éve 25
Egy apróság, ami még kimaradt: Érdemes a jungle itemek színeihez is hozzáírni az alap tulajdonságokat, a jobb átláthatóság érdekében, de ez csak egy tanács.
Belépés